Aktualności

Szkolenia HR – efektywne szkolenia menedżerów

18-01-2013

To teraz czas na iście filozoficzne pytanie: co tworzy firmę? Zastanów się, pogłówkuj… Już wiesz? Oczywiście (albo i nie) ludzie. Dziś każde, chcące liczyć się na rynku przedsiębiorstwo, pragnie pozyskać i zatrzymać najlepszych.

Motywacja w firmie produkcyjnej i usługowej świetlaną drogą do sukcesu

14-01-2013

Wskrzesz w pracownikach pewność siebie, zbuduj silne i świadome poczucie własnej wartości a odwdzięczą się odpowiednią motywacją. Bez tego możesz sobie darować wszelkie zabiegi motywujące do działania, nie mają racji bytu.

Okresowe oceny pracowników a rozwój ich kompetencji

10-01-2013

To co uwielbiają nasi milusińscy - Oceny okresowe pracowników. Mówiąc najprościej sprawdzenie czy aby na pewno właściwa osoba znajduje się na właściwym miejscu.

Zarządzanie przez cele, czyli motywacja, motywacja i jeszcze raz motywacja

07-01-2013

Zapal światełko w tunelu, do którego zmierzać będą wszyscy pracownicy, pokaż im jeden wspólny cel – to istotą zarządzania przez cele, czyli skoncentrowanie wysiłków całej firmy i skierowanie ich na jeden, wspólny cel

Jak zwiększyć sprzedaż poprzez motywację naszych milusińskich pracowników?

02-01-2013

Jak każdy wie, co kraj to obyczaj, co człowiek to inna historia. Każdy homo sapiens kieruje się innymi motywami, a postępowanie poszczególnego, tzw. „człowieka rozumnego” zawsze wynika z innych przyczyn.

HR Biznes Partner i jego narzędzia motywacyjne a magia zarządzania zasobami ludzkimi

28-12-2012

Kim jest HR Biznes Partner? To po prostu magik, który potrafi rozpoznać potrzeby pracownika, działu i całej firmy.

Nowa strona OptimumHR

20-12-2012

Witamy na naszej nowej stronie www. Znajdziesz tu bazowe informacje na temat naszej ideologii oraz rozwiązań systemowych ją wspierających. Jeśli jesteś zainteresowany podniesieniem motywacji swoich praconików skontaktuj się z nami ...

Copyright © OptimumHR Wszelkie prawa zastrzeżone


Dotacje na innowacje - inwestujemy w waszą przyszłość